Bell & Ross

İkinci El Lüks Marka Saatleriniz Değerinde ve Nakit Bir Şekilde Alınır. Bizi Arayınız .

  0532 354 59 01

 0216 388 10 11   –  0212 466 24 43


Saatimi Nasıl Satabilirim ?

İkinci el veya kullanılmamış lüks marka saatleriniz varsa değerinde ve nakit bir şekilde alımını yapıyoruz. Saatinizi bizimle iletişime geçerek teklif alabilirsiniz. Sertifikalı veya sertifikasız saatleriniz en iyi fiyata değerinde ve nakit bir şekilde alımını yapmaktayız. İstanbul’un her yerine hizmet vermekteyiz. Bir saat içerisinde elemanlarımız istediğiniz bölgeden saatinizin alımını yapmaktayız. Tek yapmanız gereken iletişim bölümünden bizi aramanız veya WhatsApp bölümünden saatinizin fotoğraflarını atabilir saatinize teklif alabilirsiniz.


Saatimi Satmak İstiyorum Ödeme Nasıldır ?

Lüks marka saatiniz var ve bu saatinize bizden fiyat aldınız ve fiyat konusu olarak anlaştık ödeme yöntemi nasıldır ? Ödeme yöntemlerimiz genellikle dolar bazlı olarak size teklif verilir. İstanbul’un bir kaç bölgesinde şubelerimiz bulunmaktadır. ve bu şubelerimize gelebilir burda ödemenizi sağlayabiliriz . Yada ben gelemiyorum diyorsanız elemanlarımız avm döviz bürosu gibi güvenilir yerlerde ticaret yapabilirsiniz.


Sertifikalı veya Sertifikasız Kol Saatleri ? 

Sertifikalı lüks marka saatleriniz bulunuyor ise Sertifikasız saatinize göre biraz daha aşağı fiyat vermek durumunda kalıyoruz. Çünkü sertifikalı saat müşteriler bakımından daha güvenilir hissediliyor . veya Örnek ROLEX’sin mağazasına gittiğinizde sertifikalı saat bakım yapmaktadır. Ama sertifikasız saatinizin bakımı çok zordur. Bu yüzden sertifikalı saatleriniz sertifikasız saatinize göre biraz daha fiyat olarak yüksek verilmektedir. Sizinde elinizde sertifikalı veya sertifikasız saat bulunuyor ise bizimle iletişime geçerek saatinize teklif alabilirsiniz.


2001′ yıllından Bu Yana Güvenle Hizmetinizdeyiz

2001’yıllından bu yana güvenle çalışmaktayız. Saat piyasasına 2001’yıllından girmiş ve sektörde 19.Yıllımızdır . İstanbul’un bazı ilçelerinde dükkanlarımız ve mağazalarımız bulunmaktadır. Lüks marka saatleriniz En İyi fiyata alımını yapıyoruz. Saatinizin fotoğraflarını WhatsApp yolu ile gönderikten sonra 5dk içerisinde size teklif verebiliyoruz.


Saatim Orjinal Mi Nasıl Anlaşılır ? 

Evet Lüks marka saatinizin orijinaliğini test etmek için Saatinizin bize fotoğraflarını paylaşarak saatinizin arka kapak kısmını ve kadran kısmının fotoğrafını WhatsApp uygulamasından bizimle paylaşın . Bu işte Saat yapan ustalarımız tarafından saatinizin fotoğrafları kontrol edilip orijinal olup olmadığını Size söylemekteyiz. Orijinal marka kol saatinizi biz Bağdat Saat olarak saatinize teklif veririz. Sizde bizimle iletişime geçerek saatlerinizi bizlere değerinde %100 Müşteri memnuniyetiyle Gönül rahatıyla bize satabilirsiniz.


Orjinal Marka Kol Saatimi Nasıl Satabilirim ?

Yukarda dediğimiz gibi saatinizin fotoğrafını bizimle paylaşarak saatinizin orjinaliğini test etmiş oluyoruz. ve Saatiniz orjinal ise saatinize expertiz hizmetlerimiz fiyat biçiyor ve bu fiyat sizi de karşılıyor ise Türkiye’nin neresinde olursanız olun elemanlarımız bulunduğunun yere o gün içerisinde gelmektedir. ve Dolar, TL , Euro gibi saat için ödemelerinizi herhangi bir alışveriş merkezinde yapmaktadır, Ödediğimiz parayı her hangi bir döviz brosunda kontrol edebilirsiniz.


1998 Yıllından Bu Yana Güvenle Saat Alışveriş’i

1998 Yıllından bu yana güvenle Lüks marka saatinizi bize satabilirsiniz. Bu sektöre 1998 Yıllından bu yana bu sektörde imza atmış bulunmaktayız. Bir çok ünlülerimiz bizden saat almakta veya saatini bize satmaktadır. Sizde elinizde Rolex vb. marka saatler bulunuyor ise Bağdat Saat olarak bize saatinizi değerinde en iyi şekilde güvenle satabilirsiniz. Sertifikalı veya Sertifikasız Lüks marka saatiniz bulunuyor ise fiyat almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir