Hakkımızda

Bağdat Saat 

İkinci el  marka lüks saat alıcılarının ve  saatlerini satmak isteyen kullanıcılarımızın taleplerini karşılamak ve iyi bir platform oluşturmak için çalışmaktır. Güven ve güvenlik açısından sizlere en iyiyi ulaştırmaktır. Türkiye genelin de şeffaf ve kalite hizmet sunmak için durmadan çalışmaktayız. Firmamız da alım ve satımı yapılan bütün  marka saatler orijinal ve sertifikalı olarak sizlere sunulmaktadır.  Konusunda uzman kadromuz ile  saatleri hakkında bilgi, birikim ve donanıma sahip kişilerden oluşturulmuştur. Deneyimli expertlerimiz ile sizlere ikinci el saatler konusun da hizmet etmekten keyif duyuyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizden taviz vermeden bugünlere kadar gelmek, müşteri portföyümüzü her geçen gün artması tesadüf olmasa gerek.

Bizi Tercih Etmeniz İçin Üç Neden,

WhatsApp hattından fiyat teklifi alma imkânı,  satmak istediğiniz saatinizin resmini yollayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Expertiz hizmeti, uzman ekiplerimiz tarafından incelenme sonucun da en iyi fiyat teklifi,

Piyasa da alım ve satım işlerin de analiz yaparak uygun fiyat beklentilerinin karşılanması. İletişim hattımızdan veya sitemiz üzerinden bizler ulaşmanız yeterli.